Bez nazwy 1 kopia Kamila Grygorowicz (prowadzi zajęcia: Salsa Solo, Salsa Los Angeles w parach, Bachata w Parach oraz Balecik z elementami rytmiki)

Tancerka i instruktorka. Jest II Vicemistrzynią Polski w Salsie Solo i finalistką Mistrzostw Polski w kat. Latin Show (2012). W tańcu towarzyskim zdobyła siódme miejsce na Mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich w kat. Youth i posiada klasę taneczną “S”.

Jest absolwentką Choreografii i teorii tańca na Uniwersytecie Muzycznym im.F.Chopina w Warszawie oraz Choreografii i technik tanecznych na Akademii Muzycznej im.G.K. Bacewiczów w Łodzi. Ukończyła Ogólnokształcacą Szkołę Muzyczną II st. na wydziale Rytmiki i historii muzyki, Państwowe Ognisko Baletowe. Dodatkowo  jest wychowanką Szkoły Tańca Astra B.J. Porazików w Szczecinie.

Swoje umiejetności w salsie zdobywała pod okiem  takich mistrzów jak: Griselle Ponce, Shani Talmor, Eddie Torres, Supermario, Susana Montero, Luis Vasquez, Melissa Fenandez, Johnny Vasquez, Maykel Fonts, Frankie Martinez. Bierze udział w Kongresach Salsy na terenie kraju i za granicą (Waraszawa, Berlin, Hamburg, Ateny, Istanbul, Londyn, etc.)

Jest zawodową tancerką, od trzech lat współpracuje z Zespołem Blue Cafe biorąc udział w trasach koncertowych oraz występując na największych Festiwalach w Polsce (Opole, Sopot) i w programach telewizyjnych.