WW

Hip Hop 
Każde zajęcia podpisane tą nazwą są bogatsze niż myślisz. Instruktorzy zadbają o to, żeby każdy, kto przyjdzie na zajęcia poznał najnowsze trendy, które  są na czasie w Los Angeles lub Londynie (to miejsca, do których zjeżdżają się tancerze z całego świata po to, aby uczyć się od najlepszych). W planie zajęć jest nauka Dancehall`u, House`u, Lyrical Hip Hop`u i innych. Jeśli chcesz tańczyć tak jak Beyonce lub Rihanna to nic prostszego! Zapisz się na Hip Hop LA Style! Hip Hop LA Style to styl tańca przywieziony prosto ze szkoleń w Los Angeles. Jeśli chcesz nauczyć się najmodniejszych kroków przywiezionych zza oceanu, nie mogłeś lepiej trafić! To technika otwarta, związana stylistycznie ze street dance, asymiluje klasyczne techniki hip-hopowe, takie jak locking, popping, funk. Jej upowszechnieniu sprzyjały realizacje teledysków i koncerty wykonawców z kręgu muzyki hip-hop, soul, RNB, pop.
  Dancehall 
Zajęcia z dancehallu to zestaw kobiecych ruchów prosto z Jamajki. Typowe kroki dancehallowe są w ciekawy sposób łączone w oryginalną choreografię, która porwie każdego. Jednak to nie wszystko! Każda lekcja to inna historia w którą wprowadzi Was Katarzyna Dembowska. Jeśli jesteście ciekawi to nie macie na co czekać! Taniec ten opiera się na ruchach biodrami, energicznych krokach i pracy całego ciała. Zapewne każdy kojarzy dancehall z tzw. shake’ami – owszem, to jeden z podstawowych ruchów, ale taniec dancehall to nie tylko i wyłącznie trzęsienia. Kroki oraz praca nóg są równie ważne, jeśli nie najważnie.
bounce 043 Modern Jazz 
Instruktor: Sylwia Jarzyńska
Technika łącząca w sobie trzy style tańca: klasyczny, modern i jazz. Podczas zajęć instruktor wykonuje szereg ćwiczeń, które rozwijają i rozciągają wszystkie grupy mięśniowe, poprawiają motorykę ciała i krążenie krwi. Zajęcia pomagają w nabraniu pewności siebie i nauczą w sposób ekspresyjny wyrażać uczucia i emocje w tańcu.Modern-Jazz pozwala uczestnikom na dużą swobodę ruchu i indywidualną interpretację. Na każdych zajęciach wspólnie tworzymy i uczymy się małych układów tanecznych, w których można dać ponieść się fantazji i uwolnić swoje emocje.