PROFESJONALNE POKAZY TAŃCA I OPRAWA IMPREZ:

Zapraszamy firmy i osoby indywidualne do skorzystania z naszej specjalnej oferty. Organizujemy pokazy taneczne z udziałem profesjonalnych tancerzy. W naszym Studio działają formacje taneczne, posiadające charakterystyczne dla siebie układy, które mogą ubarwić organizowane przez Państwa wydarzenia czy eventy.

Aby otrzymać indywidualnie przygotowaną ofertę taneczną prosimy o kontakt z naszym studiem mailowo info@monstars.pl lub telefonicznie: 504212841 (od12.00 do 15.00) 509102819 (od 15.00 do 20.00).

– Pokaz w stylu lat 60-70 tych – tak jak na załączonym filmiku :

– Thiller Night– pokaz do muzyki Michaela Jacksona – tak jak na załączonym filmiku:

– Hip Hop La Style– Aktualnie najbardziej popularna forma tańca w tym się specjalizujemy – tak jak na załączonym filmiku:

-Moulin Rouge: To jedyne niepowtarzalne show oparte na   rewii Moulin Rouge z lat 20-tych, pełnych dymu papierosowego i brylantowych kolii na szyjach elegancko ubranych dam, patrzących z lekką zazdrością na pełne swobody tancerki i przykuwające uwagę kostiumy. W tej choreografii  kobieca sylwetka podkreślona jest strojem, który ją eksponuje, świecąc, bawiąc i wyrywając z szarości, dając poczucie swobody i zabawy.

Dancehall– Pokaz Dancehallu to zestaw kobiecych ruchów prosto z Jamajki. Typowe kroki dancehallowe są w ciekawy sposób łączone w oryginalną choreografię, która porwie każdego. Taniec ten opiera się na ruchach biodrami, energicznych krokach i pracy całego ciała.

Sexy dance– Synchroniczny taniec wykonany przez grupę dziewcząt jest połączeniem różnych technik tańca, zmysłowych ruchów i tricków uwodzenia. Piękne, sexowne tancerki zaprezentują choreografię pełną wdzięku i kobiecości. Wyjątkowy uwodzicielski taniec złożony z powolnych pełnych gracji ruchów, przeplatany brotami oraz  figurami jest częstym dodatkiem do nie jednej udanej imprezy
integracyjnej.

Taniec przy krzesłach– Grupa dziewcząt prezentuje choreografię, której podstawowym elementem jest krzesło. Zmysłowe i kobiece elementy pokazu
zaciekawią każdego. Synchroniczne sexowne ruchy połączone z wykorzystaniem krzesła dają niesamowity efekt. Ciekawe figury, pełne gracji, kobiecości ruchy i eteryczna muzyka to główne atuty pokazu. Tancerki pojawiają się na parkiecie dając niepowtarzalne show, które na długo zapada w pamięci.