KATARZYNA DEMBOWSKA
Profiles

KATARZYNA DEMBOWSKA

Założycielka szkoły. Dyplomowany instruktor tańca. Szkoli się w światowym centrum tańca Millenium Dance Complex, Debbie Reynolds Studio oraz Edge Performing Art Centre w Los Angeles.

MARCIN TIBURON
Profiles

MARCIN TIBURON

Marcin „el Tiburon” Dreger (bachata)  Pasjonat wszelkich form tańca przede wszystkim zafascynowany kulturą latynoską i instruktor od lat związany z Olsztynem. Występował na scenach wielu polskich i europejskich krajów, zdobywając szereg nagród. Pierwsze kroki taneczne stawiał pod okiem znanego choreografa Mariusza Krupińskiego w 1983 roku, w Reprezentacyjnym Zespole Pieśni i Tańca Kolejarzy Polskich „Warmia”. Kolejnym...

MACIEJ GOTOWIEC
Profiles

MACIEJ GOTOWIEC

Maciej Gotowiec (modern jazz) Dyplomowany doświadczony instruktor gimnastyki sportowej i tańca modern jazz. Pobierał nauki i szkolenia w całej Polsce w zakresie tańca disco dance, hip-hop, jazz, tańca klasycznego oraz akrobatyki sportowej. Podczas swoich zajęć łączy muzykę, taniec i pasję z gimnastyczną dokładnością, co daje piorunujący efekt.  

Profiles

KONRAD QG DĄBROWSKI

Konrad QG Dąbrowski to weteran polskiej sceny tanecznej, który od 5 lat jest jednym z niewielu męskich reprezentantów tańca oraz kultury dancehall w Polsce.

NATALIA NAWRA
Profiles

NATALIA NAWRA

Dyplomowana instruktorka tańca w specjalizacji hip hop LA Style. Swoją przygodę z tańcem zaczęła mając 4 lata i do dziś rozwija się w swojej największej pasji.

Profiles

SZYMON KONEFAŁ

Dyplomowany instruktor specjalizujący się w stylu Modern Jazz.

NATALIA KIELAK
Profiles

NATALIA KIELAK

Natalia Kielak (salsa/kizomba) Dyplomowany tancerz i choreograf. W 2014r. roku rozpoczęła przygodę z Salsą Cubańską tańcząc Ruedę de Casino w formacji Dos Locos. Doświadczony instruktor Bachaty, Kizomby i Salsy z 8 letnim stażem. Posiada certyfikat instruktorski drugiego stopnia twórców Bachaty Sensual, który posiada niewiele osób na świecie. Występowała wraz z tancerzami światowej klasy na scenach...

ALEKSANDRA KUBIAK
Profiles

ALEKSANDRA KUBIAK

dyplomowana instruktorka tańca. Wicemistrzyni i wielokrotna finalistka ogólnopolskich solowych konfrontacji tanecznych. Wraz ze swoja grupa "Dynastia Rytmu" zajmuje czołowe miejsca w zawodach na terenie całego kraju.

ARTUR KURIATA
Profiles

ARTUR KURIATA

Artur Kuriata. Jest studentem lotnictwa i kosmonautyki na Politechnice Warszawskiej oraz fizjoterapii. Finalista programu You Can Dance.

  • 1
  • 2