KATARZYNA DEMBOWSKA

Instruktor tańca hip-hop


Katarzyna Dembowska (hip-hop)

Dyplomowany instruktor tańca. Szkoli się w światowym centrum tańca Millenium Dance Complex, Debbie Reynolds Studio oraz Edge Performing Art Centre w Los Angeles. Trzykrotnie swoje umiejętności doskonaliła w Stanach Zjednoczonych, trenując u choreografów takich gwiazd jak Britney Spears, Janet Jackson,Justin Timberlake czy Beyonce. Swój warsztat doprowadzała do perfekcji także w najlepszej szkole w Europie „Pineapple Dance Studio”, uczestnicząc w zajęciach takich instruktorów jak Sisco, Kimberley i wielu innych. Nie spoczywając na laurach, wciąż uczestniczy w warsztatach tanecznych w kraju i za granicą, między innymi w Londynie i  Chateauroux, gdzie uczestniczyła w wielkim DARC Festivalu.

Sześć lat uczyła Hip Hopu w Szkole Mistrzów Tańca Pavlović. Była również współorganizatorem Pavlović Stars Workshops. Razem z grupą DAMN DANCERS zajmuje czołowe miejsca na turniejach (II miejsce na „Crash Dance” 2010, IV miejsce „Rytmu Ulicy” 2010). W trakcie swojej kariery tanecznej poznała takie techniki jak: Hip Hop , Jazz, Taniec Współczesny oraz taniec towarzyski. Jej zaawansowane grupy Bounce oraz Dynastia Rytmu zajmują czołowe miejsca na turniejach rangi ogólnopolskiej. Jej uczniowie jako pierwsi w Polsce uzyskali stypendium na wyjazd do Stanów na prestiżowe warsztaty w Hollywood!

Swój taniec czyni wyjątkowym dzięki kompilacji różnych stylów i technik.

Katarzyna Dembowska sprawdza się także jako choreograf dużych przedsięwzięć, co mogliśmy zobaczyć między innymi podczas gali Miss Warmii i Mazur 2012,  przedstawienia  „Dziadek do Orzechów” w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Felika Nowowiejskiego w Olsztynie czy gali Supadance Polish Open Championship. Jest również organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Tańca 1000 Lakes Dance Cup w którym biorą udział setki najlepszych tancerzy z całej Polski.