Pojedź z nami na wakacyjny obóz taneczny!

Jeśli chcecie tanecznie spędzić wakacje to mamy dla Was ciekawą propozycję! Zapraszamy na wakacyjny obóz taneczny „Funky Camp”! Zobaczcie jak bawiliśmy się w zeszłym roku : Obóz Taneczny Funky Camp 2012 Informacje o zapisach i szczegóły dotyczące obozu znajdują się w zakładce OBÓZ TANECZNY

Kolejny sukces!

Miło jest nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych grup tanecznych. 11 maja odbyły się Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne  w Elblągu podczas których jury doceniło naszych tancerzy! Grupa Dynastia Rytmu w kategorii hip hop miniformacje zajęła wysokie II miejsce. Młodsza grupa Misiaki w kategorii hip hop formacje 12-15 lat zajęła również II miejsce. Jesteśmy z nich bardzo dumni i gratulujemy tancerzom ponieważ musieli włożyć w treningi wiele wysiłku!

Nowy nabór i dni otwarte!

Dziękujemy za tak liczne przybycie na dni otwarte! Bardzo się cieszymy, że stworzyliście  rewelacyjny,  niepowtarzalny  klimat na zajęciach! Jeśli pozostał Wam niedosyt to zapraszamy na regularne lekcje tańca. Nowy rok taneczny uważamy oficjalnie za otwarty!   Ps. zdjęcia z dni otwartych znajdziecie tutaj już niedługo:)