WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH „BOUNCE YOUR LIFE” Z TOLKIEM I ASIRKĄ!

Jeśli kochasz taniec, chcesz się szybciej rozwijać i lubisz wyzwania, to te warsztaty są specjalnie dla Ciebie. Ucz się pod okiem najlepszych, doświadczonych instruktorów z EGURROLA DANCE STUDIO! Przygotowaliśmy dla Ciebie aż  cztery lekcje, które są wyzwaniem! Polega ono na  tym, że poziom zajęć będzie wzrastał co godzinę ! Pozwoli Ci to sprawdzić, jak szybko się uczysz. Warsztaty są skierowane zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych! Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisać możecie się wysyłając maila z imieniem, nazwiskiem, wiekiem, symbolem wybranych lekcji oraz numerem telefonu na info@monstars.pl. W odpowiedzi dostaniecie numer konta na który można przelać kwotę za warsztaty. W temacie wpiszcie Bounce Your Life! Pamiętajcie, że miejsce jest zarezerwowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty! LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

11:00-12:15- Asirka (Joanna Kozłowska) Wacking Symbol (A)
12:30-13:45- Tolek (Paweł Tolak) Hip Hop Symbol (B)
14:15- 15:30- Asirka Symbol (C)
15:45- 17:00 Tolek Symbol (D)

Cena promocyjne obowiązujące do 8. listopada!
1 lekcja 25 zł
2 lekcje 50 zł
3 lekcje 75 zł
4 lekcje 90 zł

Przy wpłatach po 8 listopada ceny wzrastają o 20zł za każdą lekcję!

PAWEŁ TOLAK

Członek i jeden z założycieli warszawskiej grupy BELONG TO BEAT. Finalista 6. edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”. Z tańcem związany jest od 15. roku życia. Początkowo tańczył break dance, lecz od 4 lat jest silnie związany z Hip Hop Dance, lockingiem, poppingiem oraz housem. Jednym z jego ostatnich sukcesów jest poprowadzenie zajęć w STUDIO 68 w Londynie.
Jego styl ciężko określić, ponieważ czerpie inspirację praktycznie ze wszystkiego. Widać to dokładnie w jego choreografiach, w które wkłada wiele serca i pasji. Zajęcia z nim to niesamowite doświadczenie i przede wszystkim dobra zabawa, bo takie jest jego motto.
Wkłada dużo zaangażowania w swój rozwój uczęszczając na zajęcia z poppingu, lockingu, krumpu i house’a, dzięki czemu wciąż poszerza swoje taneczne horyzonty.
Wystąpił w wielu projektach teatralnych i medialnych: Hip Hop Groove Festival 2009/2010/ 2011, Taniec z gwiazdami, Sylwester z Polsatem, 40-lecie TVP 2, You Can Dance – BITWA, Jak Oni Śpiewają oraz wiele, wiele innych.

JOANNA KOZŁOWSKA

Kobieta wulkan, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu potrafi stworzyć na swoich zajęciach atmosferę panującą w największych szkołach tańca na świecie.

Od 2007 roku Asia realizuje się jako instruktor i choreograf w Egurrola Dance Studio. W pełni oddana swoim instruktorskim obowiązkom nie porzuciła tańca, gdy wraz z przyjaciółmi ze środowiska tanecznego (J. Siwek, P. Tolak) założyła grupę taneczną Be2Be, z którą wywalczyła IV miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Młodzieżowego „Wirująca Strefa”. Jej największym sukcesem jest dostanie się do grona 36 osób, które wyjechały do Buenos Aires na warsztaty taneczne w programie „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. W kwietniu 2008 roku rozpoczęła kolejny etap w karierze tanecznej, mianowicie sędziowanie imprez tanecznych (Cropp BabY-G Dance Battle for POLAND; fresh dance battle).

Swój warsztat rozwijała m. in. w najlepszej szkole w Europie – „Pineapple Dance Studio” (sierpień 2007), tańcząc na zajęciach u Sisco, Kimberly, Emer & John, Innovation, TK & Spin, Nathan, Ryan, Jimmy Williams, Xavi, Touch. Tu też poznała bardzo promowany w londyńskich szkołach styl hip hopu new age, z którego wiele czerpie do swych zajęć.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat w Zamościu. Trenowała tam taniec nowoczesny (hip hop, disco-dance). Efektem ciężkiej pracy na treningach i szkoleniach był udział w licznych turniejach tańca, poczynając od regionalnych, poprzez Mistrzostwa Polski aż do Mistrzostw Europy. Joanna była kilkakrotną finalistką Mistrzostw Polski. Indywidualnie w kategorii hip hop zajęła VI miejsce w 2001r. oraz IV miejsce w 2003r. i w 2005r.
W 2006 roku wyjechała na kilka miesięcy do USA, gdzie miała możliwość tańczenia w Brodway Dance Center z takim gwiazdami tańca jak: Rhapsody, Jermaine, Luam, Manwe oraz Murakami. Pracując w takim gronie, poznała wiele nowych technik, które zainspirowały ją do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu.
Przygoda z USA jednak się nie skończyła – zaledwie rok później rozwijała się całe wakacje w LA u najlepszych: Tony Czar, Lee Daniel, Tricia Miranda, Tucker Burkley, Kyle Hanagami, Andy J, Kelvin Maher, Erykah Sobol i wielu innych. Zakochana w tym miejscu w kolejne wakacje wróciła, aby tańczyć już na scenie z najlepszymi na prestiżowym carnivalu.

Od 2008 roku szkoli się w każde wakacje w Los Angeles u najlepszych specjalistów hip hopu na świecie (Tony Czar, Lee Daniel. Tricia Miranda, Laura Edwards, Tucker Barkley, Lyle Beniga, Erica Sobol). W 2010 roku miała okazje zatańczyć na Carnivalu w Los Angeles w choreografii Tonego Czara. Od dwóch lat rozwija się również jako tancerz zawodowy występując wraz z grupą Volt z takim gwiazdami jak: Matt Pokora, Craig David, Doda, Justyna Steczkowska, Maryla Rodowicz, Natalia Lesz, Mrozu oraz biorąc udział w ITB Baginski Show w Berlinie. Poprzez taniec kreuje idealny świat, w którym nie ma miejsca na bariery i uprzedzenia. Liczy się po prostu taniec i zabawa.

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA WARSZTATY! PUSZCZAJCIE INFORMACJE W ŚWIAT! 🙂