Balecik z elementami rytmiki – od 3 do 5 lat 

 Zajęcia baletowe pozwalają dzieciom uwierzyć we własne siły, pomagają  wyzbyć się nieśmiałości, rozwijają koordynację i grację ruchów, a także wyrabiają ogólne poczucie estetyki i dbałości o wygląd. Dzieci uczestniczące w zajęciach uczą się samodzielności, odpowiedzialności i dyscypliny, a także współpracy w grupie. Podczas zajęć dzieci uczą się poczucia rytmu, poznają świat muzyki, ruchu, usprawniają motorykę całego ciała, co wpływa na ogólny rozwój fizyczny dziecka. Ćwiczenia baletowe są podstawą każdego     tancerza, dlatego polecamy je  dzieciom, które lubią tańczyć i już teraz marzą o  magicznym świecie tańca.

  Hip Hop Kids                                                                                               

  Zajęcia na których dzieci uczą się podstaw różnych stylów tanecznych (m.in:hip hop, house, dancehall, wacking). W planie zajęć ćwiczenia z koordynacji, rytmiki, rozciągania i freestylu. Zapraszamy wszystkie dzieci, które rozpiera energia! 

 

Mdern Jazz Kids wt.czw 18:00-19:00

Instruktor:  Sylwia Jarzyńska

Technika łącząca w sobie trzy style tańca: klasyczny, modern i jazz. Podczas zajęć instruktor wykonuje szereg ćwiczeń, które rozwijają i rozciągają wszystkie grupy mięśniowe, poprawiają motorykę ciała i krążenie krwi. Zajęcia pomagają w nabraniu pewności siebie i nauczą w sposób ekspresyjny wyrażać uczucia i emocje w tańcu.

Modern-Jazz pozwala uczestnikom na dużą swobodę ruchu i indywidualną interpretację. Na każdych zajęciach wspólnie tworzymy i uczymy się małych układów tanecznych, w których można dać ponieść się fantazji i uwolnić swoje emocje.